Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Włókna światłowodowe

Układamy i dzierżawimy sieci światłowodowe w Polsce północno-wschodniej (Pomorze, Warmia i Mazury oraz Podlasie)

Szybkość transmisji to podstawa

W dzisiejszych czasach szybka transmisja danych to być, albo nie być funkcjonowania nowoczesnej firmy na rynku. Ciągle powiększająca się ilość informacji, konieczność dzielenia się nimi w chmurze zmusza firmy do szukania nowoczesnych rozwiązań przesyłu danych.

Niestety w Polsce wąskim gardłem wymiany danych są sieci teleinformatyczne, które doprowadzają o palpitację serca osoby odpowiedzialne za transmisję. Przecież nie ma nic bardziej irytującego od ekranu z wolno poruszającym się paskiem postępu przesyłu danych.

Uwalniamy firmy od problemu z siecią

Rozwój technologii pozwala uwolnić się od niełaski monopolistów. Twoja firma może posiadać własną sieć światłowodową, która pozwoli pozbyć się problemów z transmisją danych i zdobyć przewagę nad konkurencją.

Światłowody transmitują dane za pomocą wiązki światła, która jest odpowiednikiem prądu w tradycyjnych kablach. Odpowiednia modulacja wiązki (zakodowanej informacji binarnej) pozwala przekazywać ogromne ilości informacji bez szkody dla danych. To genialne rozwiązanie zamieniło sieci komputerowe w infostrady, bowiem właściwie dobrany kabel może przebiegać w każdym środowisku, a szybkość transmisji może wynosić nawet 3 Tb/s!

Włókna światłowodowe z gwarancją SLA

MSI Telekom posiada duże doświadczenie w montażu i dzierżawie sieci światłowodowych zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. W ten sposób jesteśmy w stanie łączyć nawet odległe miejsca zapewniając wysoką jakość i szybkość przekazu danych między firmami a ich Klientami.

Jeśli potrzebujesz szybkiego i pewnego sposobu transmisji danych nasze rozwiązanie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Potwierdzają to nasi Klienci, którym udzielamy gwarancji SLA.

Service Level Agreement (SLA) to gwarancja poziomu jakości usług, nasze zobowiązanie określające czas reakcji na awarię oraz gwarantowany czas dostępności usługi.

Zalety światłowodu

  • ogromna pojemność informacyjna
  • minimalizacja strat danych
  • zdolność przesyłania sygnału na duże odległości
  • brak wrażliwości na zakłócenia elektromagnetyczne
  • bezpieczeństwo danych
zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Rozwiązujemy problemy informatyczne firm

Kto pyta, nie błądzi! Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji oraz wskaże najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy