Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Usługi VOIP

Przesyłanie głosu, danych i video w sieci LAN, MAN i WAN to coraz częściej wykorzystywane sposoby szybkiej wymiany danych w obrębie nowoczesnej firmy

Transmisja głosu/video, VOIP i tanie rozmowy

Transmisja MSI Telekom umożliwia wymianę informacji między pracownikami firmy oraz bezproblemowy kontaktem z Klientem. Przesyłanie głosu, danych i video w sieci LAN, MAN i WAN to coraz częściej wykorzystywane sposoby szybkiej wymiany danych w obrębie nowoczesnej firmy.

Wspieramy komunikację w firmach oferując:

  • Voice over IP (VoIP) – to nowoczesny system transmisji głosu za pośrednictwem publicznej lub firmowej sieci. Dzięki zastosowaniu VoIP firmy zwiększają swoją dostępność oraz zmniejszają koszty połączeń.
  • Telefonia IP – kompleksowe rozwiązania telefoniczne obsługujące protokół IP wraz z protokołami VoIP. Transmisja głosu odbywa się w sieci LAN/WAN. Telefonia IP umożliwia połączenia telefoniczne, telekonferencje, przekazywanie i zawieszanie połączeń, systemy bilingowe, plany numeracyjne.

VOIP to prostota instalacji i użytkowania – nie musisz posiadać komputera, żeby móc korzystać z telefonii internetowej – dostęp do niej jest możliwy za pośrednictwem telefonu analogowego oraz małej przystawki – bramki VoIP podłączonej do Internetu. Dzięki VOIP bez problemu w dowolnej chwili nagrasz i odtworzysz wszystkie rozmowy w formie cyfrowej. VOIP to także konferencje online z zapisem materiału audio i video, dostępnego online.

Zalety VOIP

  • niskie koszty połączeń oraz zmniejszenie kosztów połączeń międzynarodowych z telefonami komórkowymi
  • darmowe połączenie wewnątrz sieci VoIP
  • bezpłatne połączenia pomiędzy oddziałami firmy
  • zintegrowana sieć komputerów i telefonów
  • wysoka mobilność rozwiązania – stacjonarny numer telefoniczny z dowolnej strefy numeracyjnej
  • brak opłat abonamentowych
zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Rozwiązujemy problemy informatyczne firm

Kto pyta, nie błądzi! Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji oraz wskaże najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy