Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Bezproblemowa transmisja danych

Wydajne i bezpieczne połączenia pomiędzy oddziałami firm i instytucji

Bezpieczna transmisja danych

Pewnego dnia zagraniczny gość zawitał do prezesa dużej firmy. Zza drzwi usłyszał krzyki. Ze zdziwieniem zapytał sekretarkę co się dzieje. Ta spokojnie odparła, że szef rozmawia z Krakowem. Gość podrapał się po głowie i zapytał „To nie może przez telefon?”

Ten stary dowcip pokazuje prawdę o podejściu do nowoczesnego biznesu. Wiele polskich firm i instytucji posiada liczne oddziały w różnych lokalizacjach. Wymiana danych pomiędzy nimi to newralgiczny punkt. Nikt przecież nie będzie przewoził danych na osławionych dyskietkach ZUSu.

Firmowa sieć transmisji danych MSI Telekom to nie tylko wydajne i bezpieczne połączenia pomiędzy oddziałami firm i instytucji. To także proste zarządzanie siecią w kilku lokalizacjach bez potrzeby utrzymywania własnych służb odpowiedzialnych za dane.

Bezpieczeństwo danych

Idea bezpiecznej sieci już dawno odeszła w zapomnienie. Wiele firm i instytucji boryka się z hackerami, którzy dla zabawy lub zarobku wykradają lub niszczą dane. Dzisiaj każda firma musi pamiętać o ochronie swoich sieci – szyfrowanie transmisji oraz wydzielony kanał transmisji to najskuteczniejsze sposoby ochrony danych przed niepożądanymi osobami.

Metro Ethernet

Metro Ethernet to usługa polegająca na zestawianiu kanałów logicznych w sieci Ethernet. Dzięki temu rozwiązaniu możesz transmitować dane pakietowe pomiędzy urządzeniami operatora. Łączenie odbywa się poprzez tworzenie wirtualnych sieci prywatnych w oparciu o technologię Ethernet, działających na bazie wydzielonej sieci szkieletowej.

Gwarancja SLA i QoS

Jedno z praw Murphy’ego mówi „Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje.”

Dzisiaj samo zamówienie usługi nie stanowi problemu. Kłopoty pojawiają się wtedy, gdy coś nie działa. Dzięki gwarancji SLA masz pewność, że każda awaria zostanie szybko i sprawnie usunięta w określonym czasie. Dzięki gwarancji Quality of Service (QoS) dostajesz zmierzoną i potwierdzoną jakość usług transmisji danych.

Zalety transmisji

  • łącze światłowodowe (od 1 Mbps do 10 Gbps,)
  • skalowalność – możliwość zwiększenia przepływności w trakcie obowiązywania umowy
  • stabilność parametrów łącza – stała przepustowość łącza
  • nadzór nad siecią 24 godziny na dobę
  • gwarancja SLA
zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Potrzebujesz nowoczesnej transmisji danych w swojej firmie?

Chcesz spać spokojnie? Dołącz do grona naszych Klientów. Nasz pracownik przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę transmisji danych.