Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Łaczymy ze światem

Jesteśmy Twoim oknem na świat! Pomagamy firmom wykorzystac najnowsze rozwiązania informatyczne

Ktoś tu w ogóle wchodzi?

Niestety mało osób wchodzi na podstrony o firmie. Nic dziwnego. Wchodzisz i czytasz, że to i tamto, i jeszcze to, no i tamto. Skanujesz wzrokiem tekst, przewijasz stronę i… szybko wychodzisz.

Mogliśmy…

Mogliśmy napisać tu o poziomie usług, nowoczesnych rozwiązaniach dla biznesu, działaniu z pasją, satysfakcji Klienta. To wszystko prawda, ale dlaczego mamy chwalić się czymś co powinno być standardem?

Liczą się wartości!

Wszyscy dookoła szczycą się tym co mogą i potrafią. Jednak my chcemy Ci powiedzieć, dlaczego łączymy z całym światem.

Wolność

Współczesna technologia pozwala łączyć się z dowolnym miejscem na świecie. Jednym kliknięciem możesz połączyć się równie łatwo ze swoimi Klientami jak i odległym kontrahentem z Azji. Tak samo łatwo i bezpiecznie możesz pobrać lub wysłać swoje materiały w odległe zakątki świata. Jednak bez transmisji danych, internetu, sieci światłowodowej nie byłoby globalnej wioski. MSI Telekom chce być Twoim oknem na świat! Właśnie dlatego pomagamy firmom wykorzystać maksymalnie zalety globalnej infostrady.

Lokalny patriotyzm

Myśl globalnie, działaj lokalnie! Dokładnie tak robimy. Wprowadzamy najnowsze światowe standardy, ale działamy lokalnie. Uważamy, że polskie firmy z regionu Warmii, Mazur, Pomorza i Podlasia zasługują na to co najlepsze. Pomagamy naszym Klientom osiągnąć najwyższy standard usług. Jesteśmy blisko firm i instytucji z naszego regionu. Zawsze dostępni, gotowi pomóc rozwiązać Twoje problemy. Właśnie dlatego udzielamy gwarancji jakości naszych usług.

Innowacyjność

Od zawsze wiedzieliśmy, że światłowód jest najlepszym rozwiązaniem. Jest też gwarancją bezpieczeństwa, prędkości przesyłu danych i nielimitowanego dostępu do sieci. Nasi pracownicy wykorzystują sprawdzone rozwiązania CISCO – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań sieciowych. W miastach posiadamy dobrze rozwiniętą sieć światłowodową. Oferujemy usługi z wysoką redundancją transmisji. Chcemy, by Twoja firma, tak jak nasza, zyskała przewagę nad konkurencją!

Optymizm

To proste – kochamy ludzi i to, co robimy. Tym optymizmem chcemy zarażać wszystkich dookoła. Dlaczego? Ponieważ Polak potrafi i nie ma dla niego żadnych granic.

Jacek Kitta
Prezes Zarządu

Z MSI Telekom zyskujesz:

  • najnowsze rozwiązania informatyczne
  • rozwiniętą sieć światłowodową
  • wydajne i bezpieczne połączenia pomiędzy oddziałami firm i instytucji
  • nielimitowany dostęp do Internetu
  • stały poziom usług
  • szybki i niezawodny serwis
  • elastyczne rozwiązania dla firm
  • gwarancję SLA i QoS

 

zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Łaczymy ze światem

Potrzebujesz nietypowych rozwiązań dla swojej firmy? Szukasz odpowiedzialnego partnera dla swojej instytucji? Spotkaj się z nami — podpowiemy najlepsze rozwiązania Twoich problemów.