Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Nielimitowany dostęp do internetu

Wysokie parametry techniczne, nielimitowany dostęp i doskonały internet dla Twojej firmy

Internet światłowodowy 3.0 dla firm

Na Dzikim Zachodzie gwarancją przetrwania była szybkość wyciągnięcia rewolweru. Czasy się zmieniły, ale nadal wygrywa ten, kto jest najszybszy. Dziś czas dostarczenia usługi czy wymiany informacji jest podstawą funkcjonowania nowoczesnej firmy. Bez szybkiego i niezawodnego internetu przegrywasz na starcie. Z internetem od MSI Telekom wygraną masz w kieszeni!

Gwarantowana przepustowość

Wielu z nas przypomina sobie rozmowy z dużymi operatorami i zapewnienia, że ich„nasz internet jest szybki”. Problem zaczynał się wtedy, gdy dopytywaliśmy o gwarancję przepustowości. Nic dziwnego – niesymetryczne łącza, duże obciążenie, ilość użytkowników sprawiały, że nikt nie wychylał się z obietnicami.

MSI Telekom zmienia te stereotypy gwarantując firmom odpowiednią przepustowość, wysokie parametry techniczne, nielimitowany dostęp i doskonały tranzyt.

Stały, symetryczny i nielimitowany dostęp

„Pani Halinko, proszę wrzucić w nocy pliki na serwer” – tak często wyglądały rozmowy w firmach, które tylko w określonych porach mogły z powodzeniem wysyłać lub ściągać pliki. Stały, nielimitowany dostęp symetryczny to komfort bezproblemowego wysyłania i pobierania danych. Bez względu na porę dnia i pogodę!

Gwarancja SLA

Gwarancja SLA definiuje parametry usługi i odpowiedzialność w zakresie poziomu i jakości naszych usług. Określa także nasz czas reakcji na awarię oraz gwarantowany czas dostępności usług, tak, byś bez obaw mógł prowadzić swoją firmę.

IP Tranzyt

Usługa IP Transit to produkt opracowany z myślą o dostawcach usług internetowych (ISP), dostawcach treści, aplikacji (ASP) i lokalnych operatorach, wymagających dedykowanych łączy IP (IPv4, IPv6). W ramach usługi zapewniamy włączenie do międzynarodowej sieci IP oraz dostęp do licznych krajowych i międzynarodowych węzłów operatorskich.

Punkty styku z operatorami zagranicznymi

Potrzebujesz wymiany ruchu z innymi operatorami i portalami lub chcesz modyfikować zakres swoich usługi? MSI Telekom to rozbudowana i elastyczna ofertę operatorskiego dostępu do Internetu wraz z dostępem do punktów styku z operatorami zagranicznymi.

Jakie są zalety internetu od MSI Telekom?

  • symetryczne łącza z pełną gwarancją pasma i nielimitowanym dostępem
  • zapasem wystarczający do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych Klientów
  • optymalizacja routingu do najpopularniejszych zasobów internetowych i najważniejszych operatorów
  • gwarancja SLA
zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Rozwiązujemy problemy informatyczne firm

Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego chętnie podpowiadamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Przedstaw swoje potrzeby i oczekiwania a nasz pracownik przedstawi Ci najlepszą ofertę!