Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Nielimitowany dostęp do internetu dla firm w Mrągowie

Doskonały internet z nieograniczonym dostępem i zaawansowanymi parametrami technicznymi dla Twojej firmy.

Firmy z Mrągowa na światłowodowym szybkim torze z MSI Telekom!

Oto, Dlaczego Mrągowo już nigdy nie będzie takie samo!

Cześć, Mrągowo! Czy słyszeliście już najnowsze plotki? Nie, nie o kolejnym Pikniku Country, lecz o czymś, co zmieni Wasz cyfrowy świat na zawsze – światłowodowy internet od MSI Telekom! Tak, dokładnie, światłowodowy. Oznacza to, że możecie pożegnać się z buforowaniem, a przywitać świat błyskawicznych połączeń. No więc, zaczynajmy!

Symetryczny Internet – bo równość jest ważna!

W Mrągowie mówimy „nie” dyskryminacji! Dlatego MSI Telekom oferuje internet symetryczny. Co to oznacza? Ano, że prędkość pobierania (download) i wysyłania (upload) danych jest taka sama. To jak mieć autostradę, gdzie oba pasy są równie szybkie. Bez względu na to, czy wysyłasz ciężkie pliki, czy pobierasz ważne pliki od swojej księgowej, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku!

Gwarancja przepustowości – obietnice to nie tylko słowa!

Z MSI Telekom nie dostaniecie „może być”, dostaniecie „będzie na pewno”! Gwarantujemy przepustowość łącza, co w praktyce oznacza, że prędkość, którą obiecujemy, jest prędkością, którą otrzymujecie. To jak obietnica, że na każdym festiwalu country w Mrągowie będzie słonecznie. Wiemy, że to magiczne, ale tak właśnie działamy!

Stabilność łącza – wiemy, że nienawidzicie przerw!

Stabilność łącza to nasz święty Graal. W MSI Telekom rozumiemy, że nie ma nic gorszego niż przerwana konferencja w najważniejszym momencie. Dlatego nasz światłowód to jak solidny most – nie ważne, czy jest burza, czy upał, nasze łącze trzyma się mocno!

Gwarancja SLA – Bo ufność to Podstawa!

Gwarancja SLA (Service Level Agreement) to nasz formalny sposób na powiedzenie: „Zaufaj nam, jesteśmy na to gotowi”. Oznacza to, że określamy poziom i jakość naszych usług, a także reagujemy na błyskawicznie na ewentualne awarie. To jak obiecać, że na każdej imprezie w Mrągowie będzie dostępny pyszny bigos – i dotrzymać słowa!

Wiele punktów styku – łączymy, nie dzielimy!

Nasz internet światłowodowy w Mrągowie ma wiele punktów styku z innymi operatorami. To oznacza, że jesteśmy jak dobrze skoordynowany zespół, który łączy Was z resztą świata. Myśl o tym jak o sieci drogowej, gdzie każdy może dotrzeć dokładnie tam, gdzie chce.

Niezawodność łącza – internet nie powinien mieć wolnego!

Niezawodność naszego łącza to nasza duma. Z MSI Telekom internet działa niezmiennie, niezależnie od okoliczności. To jak obietnica, że każdy mrągowski rynek będzie zawsze pełen życia – deszcz czy słońce, nasze łącze jest zawsze gotowe!

Więc, Mrągowo, gotowi na przyszłość? Z MSI Telekom, wprowadzacie się do świata, gdzie internet jest szybki, stabilny i sprawiedliwy. Zapomnijcie o starych dobrych czasach buforowania i przerw w połączeniu. Teraz każda firma w Mrągowie może śmiało wkroczyć w świat cyfrowych możliwości. Czekamy na Was w erze światłowodu, gdzie jedynym limitem jest Wasza wyobraźnia!

Zalety internetu światłowodowego w Mrągowie od MSI Telekom

  • symetryczne łącza z pełną gwarancją pasma i nielimitowanym dostępem
  • zapasem wystarczający do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych Klientów
  • optymalizacja routingu do najpopularniejszych zasobów internetowych i najważniejszych operatorów
  • gwarancja SLA
zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Rozwiązujemy problemy informatyczne firm

Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego chętnie podpowiadamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Przedstaw swoje potrzeby i oczekiwania a nasz pracownik przedstawi Ci najlepszą ofertę!