Zgłaszanie awarii: +48 55 620 83 83 Faktury, płatności: faktury@msitelekom.pl

Najlepszy internet dla firmy w Olsztynie? Internet od MSI Telekom

Wysokie parametry techniczne, nielimitowany dostęp i doskonały internet dla Twojej firmy

Internet światłowodowy 3.0 dla Twojej firmy w Olsztynie

Na Dzikim Zachodzie gwarancją przetrwania była szybkość wyciągnięcia rewolweru. Czasy się zmieniły, ale nadal wygrywa ten, kto jest najszybszy. Dziś czas dostarczenia usługi czy wymiany informacji jest podstawą funkcjonowania nowoczesnej firmy. Bez szybkiego i niezawodnego internetu przegrywasz na starcie. W Olsztynie z internetem dla firm od MSI Telekom wygraną masz w kieszeni!

 

Stały, symetryczny i nielimitowany dostęp

„Pani Halinko, proszę wrzucić w nocy pliki na serwer” – tak często wyglądały rozmowy w firmach, które tylko w określonych porach mogły z powodzeniem wysyłać lub ściągać pliki.

Stały, symetryczny i nielimitowany dostęp do Internetu to rodzaj usługi świadczonej przez MSI Telekom, który zapewnia klientom nieprzerwany, szybki i równomierny dostęp do sieci Internet bez ograniczeń w przepustowości i transferze danych. Bez względu na porę dnia i pogodę!

Co kryje się pod pojęciem internetu symetrycznego i gwarancją przepustowości?

Wielu z nas przypomina sobie rozmowy z dużymi operatorami i zapewnienia, że ich „nasz internet jest szybki”. Problem zaczynał się wtedy, gdy dopytywaliśmy o gwarancję przepustowości. Nic dziwnego – niesymetryczne łącza, duże obciążenie, ilość użytkowników sprawiały, że nikt nie wychylał się z obietnicami.

MSI Telekom zmienia te stereotypy gwarantując firmom z Olsztyna odpowiednią przepustowość, wysokie parametry techniczne, nielimitowany dostęp i doskonały tranzyt ruchu.

Gwarancja przepustowości internetu symetrycznego to umowa między dostawcą usług internetowych a klientem, w której MSI Telekom zobowiązuje się do zapewnienia klientowi stałej i niezmiennych prędkości przesyłu danych w obie strony – zarówno w kierunku pobierania (download), jak i wysyłania (upload).

Oznacza to, że jeśli klient zamówił łącze o przepustowości 1000 Mb/s, to zgodnie z umową MSI Telekom będzie musiał zapewnić tę samą prędkość zarówno w kierunku pobierania, jak i wysyłania danych. Dzięki temu użytkownik będzie mógł korzystać z Internetu z pełną przepustowością w obu kierunkach, a nie tylko w jednym, co jest często spotykane w przypadku łączy asymetrycznych.

Gwarancja przepustowości internetu symetrycznego jest szczególnie ważna dla firm i instytucji w Olsztynie, które wymagają stabilnego i szybkiego łącza do pracy na odległość, przesyłania dużych plików lub obsługi aplikacji online.

Gwarancja SLA

Gwarancja SLA definiuje parametry usługi i odpowiedzialność w zakresie poziomu i jakości naszych usług. Określa także nasz czas reakcji na awarię oraz gwarantowany czas dostępności usług, tak, byś bez obaw mógł prowadzić swoją firmę.

IP Tranzyt

Usługa IP Transit to produkt opracowany z myślą o dostawcach usług internetowych (ISP), dostawcach treści, aplikacji (ASP) i lokalnych operatorach, wymagających dedykowanych łączy IP (IPv4, IPv6). W ramach usługi zapewniamy włączenie do międzynarodowej sieci IP oraz dostęp do licznych krajowych i międzynarodowych węzłów operatorskich.

Punkty styku z operatorami zagranicznymi

Potrzebujesz wymiany ruchu z innymi operatorami i portalami lub chcesz modyfikować zakres swoich usługi? MSI Telekom to rozbudowana i elastyczna ofertę operatorskiego dostępu do Internetu wraz z dostępem do punktów styku z operatorami zagranicznymi.

Zalety internetu MSI Telekom

  • symetryczne łącza z pełną gwarancją pasma i nielimitowanym dostępem
  • zapasem wystarczający do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych Klientów
  • optymalizacja routingu do najpopularniejszych zasobów internetowych i najważniejszych operatorów
  • gwarancja SLA
zapytaj o włókna światłowodowe
doświadczony dostawca usług

Rozwiązujemy problemy informatyczne firm

Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego chętnie podpowiadamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Przedstaw swoje potrzeby i oczekiwania a nasz pracownik przedstawi Ci najlepszą ofertę!